Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

2 Ton lanson edhe dy këngë të tjera nga albumi i ri

2 Ton ka sjellë edhe dy projekte të tjera nga EP i tij i ri.

Reperi i njohur nga Ferizaj ka lansuar këngët: “Amsterdam/Milano” dhe “Kurgjo e Re”.

Teksti është shkruar nga vet reperi në bashkëpunim me Ghulon me producim nga Nego.

Foto: Screenshot/YouTube

Për vijën melodike po ashtu është përkujdesur artisti dhe për masterizimin Nego.

Këto vijnë pas dy projekteve që lansoi rreth një ditë më parë: “Trëndafil” dhe “Njo si ti”.

I njëjti po vazhdon t’i qëndrojë besnik stilit të tij muzikor që nga fillimi i karrierës.

Sidoqoftë, Arton Avdyli (emri i vërtetë) ka mbledhur tashmë fansa gjithandej trojeve shqiptare. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss