Friday, February 23, 2024
spot_img

Latest Posts

2 Ton publikon dy këngë të reja, “Trëndafil” dhe “Njo si ti”

Rap-artisti i njohur shqiptar, 2 Ton, është në përgatitje të një albumi të ri.

Ai tashmë ka sjell dy këngë nga EP, “Trëndafil” dhe “Njo si ti”, të cilat ndodhen në platformën YouTube.

Producimi i këtyre projekteve është bërë nga Nego me tekst të shkruar nga vet këngëtari në bashkëpunim me Ghulon.

Foto: Screenshot/YouTube

Për vijën melodike është përkujdesur gjithashtu 2 Ton dhe Nego me masterizim të këtij të fundit.

Këto këngë besoj që do të priten mirë edhe nga fansat e tij e publiku pasi pati reagime të shumta që në fillim.

Nga ky EP do të ketë edhe të tjera projekte që do të lansohen ditëve në vijim.

2 Ton ndryshe ka të njëjtin stil muzikor që nga fillimi, por që numëron fansa të shumtë gjithandej trojeve shqiptare. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss