Monday, February 26, 2024
spot_img

Latest Posts

25 vjeçarja nga Reçica, kapet me drogë

Një 25 vjeçare nga Tetova është vënë nën pranga nga policia, pasi i është gjetur lëndë narkotike e tipit marihuanë.

“Zyrtarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmë (20-janar) rreth orës 21:00, në afërsi të një lokali në Tetovë, e kanë privuar nga liria 25-vjeçaren A.M. nga Reçica e Vogël e Tetovës tek e cila gjatë kontrollit të kryer është gjetur marihuanë. Ajo është ndaluar në Komisariat dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të çështjes, kundër saj do të përgatitet parashtresa përkatëse sipas nenit 215 të Kodit Penal”, thonë nga policia.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss