Tuesday, January 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

3 të vrarë dhe 1 i plagosur nga shpërthimi i tubacionit të gazit në Rusi

Pasoja tragjike nga shpërthimi i tubacionit të gazit në Rusi.

Të paktën tre persona u vranë dhe një tjetër u plagos në një shpërthim të tubacionit të gazit në rajonin Chuvashia të Rusisë të martën, sipas shërbimeve lokale të urgjencës. Incidenti ndodhi 50 kilometra (31 milje) në jug të qytetit të Cheboksary, kryeqyteti i rajonit Chuvashia, pasi u regjistrua një rrjedhje gazi në tubacionin nëntokësor të gazit.

Të katër ishin të angazhuar në punët e mirëmbajtjes në tubacion.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss