Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kourtney Kardashian më në fund ka zbuluar se ku e gjeti veshjen që kishte veshur në “Grammy Awards 2022”.

Ylli i realitetit tregoi në Instagramin e saj këtë të martë se kombinimi ishte marrë hua nga ish-asistentja e motrës së saj Kim, Stephanie Shepherd.

“Ti e di që ajo është një shoqe e vërtetë kur nuk mund të gjesh një veshje për Grammy-t dhe ajo të jep hua një të tillë direkt nga dollapi i saj, direkt nga pista, të cilën as nuk e ka veshur ende”, tha Kourtney në mbishkrim.


Mesazhi u shoqërua me foto të Kourtney duke pozuar në formën më të mirë ndërsa modelonte kostumin Et Ochs.

Kourtney bëri mori vëmendje me pamjen e saj në tapetin e kuq, ku ajo dhe Travis kishin veshur ngjyra të njëjta dhe u angazhuan në shfaqjet e tyre tipike publike të dashurisë.

Në shfaqjen e çmimeve ajo mund të shihej e ulur në prehrin e tij në tavolinën e tyre, ndërsa ata mbështjellën krahët rreth njëri-tjetrit në një gjendje pasioni.

Më vonë atë natë, çifti i lumtur, i cili u fejua tetorin e kaluar, shkuan në kishë të martoheshin dhe shkëmbyen betimet përpara një imituesi të Elvisit.

Videoja ekskluzive e siguruar nga DailyMail.com tregoi çiftin duke u kthyer në hotelin e tyre rreth orës 02:30 të mëngjesit pas ceremonisë dhe një burim tha se Kourtney kishte shijuar ‘disa pije’ gjatë festimeve të mbrëmjes.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.