Friday, February 23, 2024
spot_img

Latest Posts

Adele rikthehet me koncerte në Evropë pas tetë vitesh – ja vendi ku do të performojë

Adele ka paralajmëruar koncerte në Evropë.

Është hera e parë pas tetë vitesh që vjen për të kënduar në një qytet evropian.

Ajo ka planifikuar katër koncerte në Mynih, të cilat do të zhvillohen më 2, 3, 9 dhe 10 gusht në sallën Munich Messe.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss