Wednesday, October 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Adelina Tahiri vjen me një mesazh për vajzat

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri shpesh herë vendoset në fokus të mediave.

Ndonëse nuk është aktive me prurjet e këngëve të reja, Adelina nuk i lë anash postimet në rrjete sociale.

Së fundmi përmes disa InstaStory, Tahiri pati një mesazh për të gjitha vajzat.

“Duaje veten”, shkroi ajo krahas videove ku këshillonte vajzat që të ndihen të lira në paraqitjet e tyre dhe të largojnë komplekset.

Theksojmë që artistja njihet për jetën e saj luksoze dhe veshjet ekstravagante. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.