Friday, February 23, 2024
spot_img

Latest Posts

Afrim Gashi: Arben Taravari dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe u rreshtua me opozitën shqiptare, “Bashkimi bën fuqinë”

Shkup, 3 shkurt – Kryetari i AlterNativës, Afrim Gashi përshëndet vendimin e kreut të ASH-së , Arben Taravari.

Postimi i plotë

“Vendimi i kryetarit të ASH-së, i cili e dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe u rreshtua me opozitën shqiptare, është vula e fundit e dëshmisë se më 8 maj vjen ndryshimi edhe për shqiptarët në Maqedoni të Veriut.
Bashkimi bën fuqinë.
Fuqia buron nga populli.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss