Monday, February 26, 2024
spot_img

Latest Posts

Afrona Dika e zbulon personin që është në lidhje

Afrona Dika është një ndër personazhet më të përfolura të shou bizzit, jo u bë akoma më e përfolur pas ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, Blero, duke u komentuar shume per ndarjen e tyre.

Por, nga ndarja nuk priti shumë, e duke se bukuroshja është në një lidhje të re dashurie.

E në postimin e fundit, ajo ka ngritur akoma më shumë dyshimet për lidhjen e re, duke lënë të nënkuptohet se i dashuri i saj i ri nuk është shqiptar.

Ndryshe, ajo vazhdon te sjell foto te shumta nga perditshmeria e saj per publikun pasi numerin mijera ndjekes dhe zoteron edhe biznes duke treguar arritjet e saj ne keto rrjete.

Ajo pelqehet mjaft shume ku gjithmone fotot e saj marrin mijera komente e pelqime kjo per bukurine qe ka por edhe per zgjuarsine qe ka treguar ne shume prej daljeve publike.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss