Friday, June 24, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Agjenti i Bale komenton deklaratat e presidentit të Getafe: Nuk e kam numrin e tij

Presidenti i Getafe ka nxitur mbrëmë shumë reagime me deklaratat e tij lidhur me Gareth Bale.

Mediat në Spanjë raportuan për fjalët e presidentit të Getafe, i cili insistonte se agjenti i Bale i ka ofruar atij shërbimet e lojtarit.

Megjithatë, Joshua Barnett ka hedhur poshtë këto, duke thënë se as nuk e ka numrin e telefonit të presidentit të Getafe.

“As që e kam numrin e presidentit të Getafe”, ka thënë agjenti i Bale.

Bale është aktualisht në grumbullim me kombëtaren e Uellsit dhe së shpejti pritet të gjejë skuadrën e re.

Një nga ofertat për të vjen nga Cardiff City.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.