Thursday, February 9, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ahmeti mirëpriti kampionin e kickbox-it, Lavdrim Rexhepi

Tetovë, 31 Dhjetor – Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sot ka pritur në takim kampionin e kickbox-it nga Kumanova që jeton në Austri, Lavdrim Rexhepi.

Këtë fundvit kam pritur kampionin e kickbox-it, Lavdrim Rexhepin nga Kumanova që jeton dhe vepron në Austri.

Diskutuam për sfidat të cilat ka pasur deri më tani dhe e këshillova se vetëm me përkushtim dhe me punë arrihen sukseset.

E përgëzova për karierën e sukseshme që ka pasur deri më tani dhe më premtoi se do të vazhdoj të na bëj krenarë edhe më tej në këtë fushë, ka shkruar Ahmeti.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss