Wednesday, October 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Aksident i rëndë në autostradën Shkup – Tetovë, 4 të lënduar

Shkup, 17 Shtator – Sapo ka ndodhur një aksident në rrugën Shkup – Tetovë ku kanë mbetur 4 të lënduar.

Siç mësohet, aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Grupçin mes një kamioni dhe një veture.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe ka bllokuar rrugën.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.