Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Aksident i rëndë në Shkup, tre persona kanë mbetur të lënduar

Më datë 13.11.2022 rreth orës 04:00 është raportuar se në kryqëzimin e Bulevardin “Shën Kliment Ohrit” në Shkup ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit të pasagjerëve “Mercedes” me targa të Shkupit i drejtuar nga A.B.(25) nga f.Cërni Vër, Shkup dhe mjeti motorik i pasagjerëve “Peugeot” me shenja regjistrimi Shkup, i drejtuar nga B.T.(39) nga Shkupi, përcjellë Klan M.

Pas aksidentit drejtuesi A.B. është transportuar në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “8 Shtatori” ku mjeku i ka konstatuar lëndime trupore, ndërsa shoferi B.T. dhe shoqëruesja e tij T.V.(53) nga Shkupi janë transportuar në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ku mjekja e B.T. është konstatuar me lëndime fizike, ndërsa pasagjeri T.V. i janë konstatuar lëndime të rënda fizike.

Një ekip nga SPB Shkup ka kryer inspektimin të vendit të ngjarjes, thuhet në kumtesën e MPB-së.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.