Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Aksident në afërsi të Butelit

Një aksident ka ndodhur rreth mesditës së sotme në hyrje të autostradës në afërsi të Butelit, përcjell TV21. Aksidenti ka ndodhur mes një veture të markës “Suzuki” dhe një tjetre të markës “Chevrolet”. Në vendin e ngjarjes është edhe ambulanca, ndërkaq nuk raportohet për viktima.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss