Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Aksident në Gllogjë, ka të lënduar

Më datë 24.07.2022 në ora 17:10, në SPB-Tetovë është raportuar se në rrugën rajonale Tetovë-Jazhincë, në Gllogjë të Tetovës, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit të udhëtarëve “Volkswagen Golf” me targa të Tetovës, e drejtuar nga S.O. (50) nga Orasha e Tetovës dhe automjeti i pasagjerëve “Chevrolet” me targa të Tetovës e drejtuar nga F.A.(33) nga Shemshova e Tetovës.

Në aksident lëndime të rënda ka pësuar M.A.(62) nga Shemshova pasagjer në veturën “Chevrolet”, ndërsa dy shoferët dhe një pasagjer tjetër nga automjeti “Chevrolet” S.A.(43) kanë pësuar lëndime trupore, të konstatuar në Spitali klinik i Tetovës. Me autorizim të Prokurorit Publik, ekipi inspektues nga RPB Tetovë ka kryer kontroll në vendin e ngjarjes.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.