Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Aksident në Kuçovë, automjeti përplas një të mitur

Një fëmijë është aksidentuar nga një automjet në Kuçovë. Nga të dhënat e para mësohet se ngjarja ka ndodhur në parkun e ri, në hyrje të qytetit.

Fëmija, 10 vjeç, raportohet se ka dalë nga parku me vrap në rrugë dhe është përplasur nga mjeti në lëvizje. Fëmija është transportuar drejt Spitalit Rajonal Berat.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss