Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Aksident në magjistralen Shkup – Kumanovë, katër të lënduar

Shkup, 30 Tetor – Sipas informacioneve, vetura “Peugeot” me targa të Shkupit e drejtuar nga B.B.(52) nga Shkupi dje ka dalë nga rruga.

Në aksident janë lënduar rëndë pasagjerët L.I.(77), B.I.(81) dhe M.D.(75), të gjithë nga Shkupi, ndërsa B.B. është konstatuar me lendime të lehta në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “8 Shtatori” dhe Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “Shën Naum Ohri”.

Kontrolli është kryer nga ekipi inspektues SPB Shkup.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.