Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Aksident trafiku në lagjen Gjorçe Petrov

Shkup, 4 Gusht – Para pak çastesh në rrugën Gjorçe Petrov ka ndodhur nje aksident trafiku. Nuk raportohet për viktima eventuale por vetëm për dëme materiale.

Sipas informatave të para thuhet se dy vetura janë përfshirë në aksident. Policia menjherë ka dal në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.