Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Aksident zingjiror në kufirin Hungari – Serbi, të përfshira vetura të mërgimtarëve

Shkup, 28 Korrik – Një aksident ka ndodhur në orët e para të ditës së enjte afër kufirit Hungari – Serbi.

Mësohet se në aksident janë të përfshira gjashtë vetura, në mesin e të cilëve edhe të mërgimtarëve të cilët po vinin në Kosovë.

Sipas informacioneve aksidenti është vetëm me dëme materiale dhe nuk ka të lënduar.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.