Monday, February 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Aksidentohet nga vinçi 44-vjeçari në Dhërmi/ Niset drejt Tiranës në gjendje të rëndë

Një 44-vjeçar është aksidentuar nga një vinç në një kantier ndërtimi ndërtimi në Dhërmi.

Burime bëjnë me dije se bëhet fjalë për Elton Sinanaj.

Sinanaj është dërguar më urgjencë në Spitalin e Traumës dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss