Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Aktorja Olivia Colman bashkohet me Marvel Cinematic Universe për “Secret Invasion”

Aktorja fituese e “Oscar”, Olivia Colman, ka befasuar fansat pasi u zbulua se është ylli i fundit që do t’i bashkohet Marvel Cinematic Universe.

Legjenda britanike e aktrimit, e cila mori çmimin ‘Oscar’ për aktoren më të mirë për rolin e saj në “The Favourite”, do të shfaqet së bashku me Don Cheadle dhe Samuel L Jackson në serialin e ardhshëm “Secret Invasion”, i cili do të ketë premierën në vitin 2023.

Një trailer i shkurtër për serialin u ngacmua në Disney D23 Expo të shtunën, duke zbuluar përfshirjen e Colman.

Traileri gjithashtu shfaqi paraqitje nga Ben Mendelsohn si Skrull Talos, Don Cheadle si James ‘Rhodey’ Rhodes, Emilia Clarke dhe Martin Freeman.

Natyrisht, fansat janë të lumtur për rolin e Colman në serial, me një që thotë: “Unë jam duke parë Secret Invasion për Olivia Colman, shpresoj që njerëzit ta dinë këtë”.

“Më falni a është kjo mbretëresha Olivia Colman në MCU? O Zoti im”, tha një tjetër.

Disney gjithashtu befasoi fansat në ekspozitën e saj D23 me disa pamje ekskluzive në fragmente nga vazhdimi i shumëpritur i James Cameron në “Avatar: The Way Of Water”.

Anëtarëve të audiencës në sallën kryesore të ekspozitës në Anaheim, Kaliforni, iu dorëzuan syze 3D për të parë skenat nënujore në dy ekrane të mëdha.

“The Way Of Water” ndjek filmin e parë “Avatar” i cili, pasi u publikua në vitin 2009, u bë filmi me fitimet më të larta të të gjitha kohërave dhe fitoi tre çmime ‘Oscar’.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.