Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Alemany takohet me agjentin e Marcos Alonso, finalizimi i marrëveshje afër

Barcelona po vazhdon tentimet për transferimin e Marcos Alonso.

Skuadra katalane është në kërkim të një mbrojtësi për krahun e majtë dhe Marcos Alonso është emri i preferuar.

Sipas raportimeve të fundit nga ‘Sport’, Mateu Alemany, drejtor i Barcës, është takuar me agjentin e Alonso.

Agjenti dhe krerët e Barcës janë pajtuar për një kontratë trivjeçare dhe për një pagë më të vogël sesa që ai fiton te Chelsea.

Mbetet të shihet nëse Barca do të gjej marrëveshjen edhe me ‘Blutë’. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.