Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Amber Heard u pa së fundmi me vajzën e saj, Oonagh, dhe motrën e saj, Whitney Henriquez, në Madrid, Spanjë.

Aktorja 37-vjeçare u pa duke ecur me paterica teksa bënte një shëtitje dhe vizitoi një kënd lojrash me vajzën e saj dyvjeçare, motrën e saj më të vogël dhe fëmijët e motrës së saj.

Ylli i “Aquaman” – e cila e lëndoi ijën e saj gjatë stërvitjes për maratonën e qytetit të New Yorkut – u pa me një veshje të thjeshtë, bluzë të zezë dhe xhinse të bardha të lirshme me një rrip lëkure kafe.

Amber – marrëdhënia dhe ndarja toksike e së cilës me Elon Musk u detajua në një dokumentar të ri shpërthyes – mbrojti sytë me një palë syze dielli të zeza Ray-Ban.

Ajo kishte shtuar gjerdane elegante, ari dhe vathë delikate dhe i mbante gjërat e saj në një çantë të madhe lëkure të zezë.

Gjatë gjithë daljes së tyre, Heard u pa si një nënë e përkushtuar teksa e mbante fort dorën e vajzës së saj.

Madje në një moment ajo u pa duke e mbajtur në krahë, edhe pse ajo ende ecte me paterica.

Dyshit nënë-bijë iu bashkuan motra më e vogël e Heard – e cila punon në hoteleri.

Dalja e saj vjen ndërsa Heard bëri rikthimin në ekranin e madh, ndërsa traileri për filmin e saj të ardhshëm misterioz,”In the Fire”, u shfaq dy javë më parë.

“In the Fire” pati premierën botërore në Festivalin e Filmit në Taormina më 24 qershor dhe është planifikuar të shfaqet në Shtetet e Bashkuara më 13 tetor.

Heard gjithashtu do të ketë paraqitje minimale në vazhdimin e “Aquaman and the Lost Kingdom”.

Filmi i ekskluzivitetit të DC do të shfaqet premierë në kinema më vonë këtë vit në dhjetor.

Ajo bëri vetëm një paraqitje të shkurtër në trailer, për të cilin fansat spekuluan se ishte për shkak të gjyqit të saj me ish-burrin e saj, Johnny Depp.

Regjisori, James Wan, që atëherë i ka hedhur poshtë pretendimet dhe këmbëngul se vazhdimi i “Aquaman” nuk ishte menduar kurrë të fokusohej shumë në personazhin e saj, Amber.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss