Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Anëtari i TBA-së kërcënon sërish Noizyn: Kush vë dorë mbi pjesëtarët e TBA-së i ka thënë ferrit hapu

Së fundi reperi i njohur Noizy është përfshirë në disa situata jo edhe aq të lakmueshme.

Pak ditë më parë, Noizy dhe ish anëtari i TBA-së, Kleviol Ahmeti i njohur si Cllevio, u përfshinë në një përleshje fizike.

Kjo përleshje është kryetema në mediat rozë.

Lidhur me këtë kanë reaguar edhe personazhe të njohura të cilat kanë raporte me dy reperët.

Së fundmi, ai që ka reaguar ka qenë miku i Cllevios, “Biiemtii” i cili në një video u shpreh se gjakun e Cllevios do e marr ai.

“Cllevio Serbiano, mos u mërzit, gjakun ta marr unë. Kush vë dorë në pjesëtarët e TBA, i ka thënë ferrit hapu”, dëgjohet duke thënë ai në video.

Kujtojmë, që Cllevio ka qenë anëtar i grupit “TBA” gjatë kohës që jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe mbante nofkën “Hudra aka Problemi”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.