Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Antonela Berisha uron Trixën për ditëlindje: Urime mbretëreshë e vërtetë

Beatrix Ramosaj sot feston ditëlindjen e 28-të të saj.

E pikërisht për këtë përvjetor, dhuratë fansave i’u ka dhuruar projektin e saj më të ri.

“Vonë” titullohet kënga më e re e saj, e cila erdhi pas mesnate.

Ajo për ditëlindjen e saj mori shumë urime nga familjarë dhe miq të saj.

Një nga urimet që ajo mori ishte edhe nga ish konkurrentja e “Për’puthen” dhe ish banorja e “BBV”, Antonela Berisha.

“Gëzuar ditëlindjen mbretëreshë e vërtetë @beatrixramosaj U realizofshin të gjitha dëshirat tuaja sot dhe gjithmonë. Të dua”, ishte urimi special i saj.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.