Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Apasiev: Asgjë nuk ka mbaruar, kemi planin B

Shkup, 16 Korrik – Pas votimit për miratimin e konkluzioneve të propozimit francez ka reaguar deputeti dhe lideri i “Levicës”, Dimitar Apasiev duke thënë se kanë edhe plan B.

Ai ka publikuar një postim në profilin e tij në Facebook, ku thotë se asgjë nuk ka mbaruar.

https://www.facebook.com/dimitar.apasiev/posts/5293209344077694

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.