Friday, February 23, 2024
spot_img

Latest Posts

Arbnora vjen me ‘Larg’ mahnit me pamjen seksi

Se po vjen me këngën e re, e ka treguar ditë më parë përmes rrjeteve sociale.

Arbnora, tashmë në platformat muzikore ka hedhur këngën e titulluar ‘Larg’.

Kënga është prodhim i ZzappnChriss, kurse, teksti u shkrua nga ajo dhe reperi Silent.

‘Larg’ u finalizua edhe me klip.

E, kur jemi te klipi, vlen të theksohet dukja sensuale e Arbnorës, e cila merr vëmendje me pamjen e saj..

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss