Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Arrestohen dy kontrabandistë të emigrantëve, njëri nga Shkupi

MPB njofton se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar dy persona për kontrabandë me migrantë, përcjell TV21. Në veturat e tyre janë kapur 6 emigrantë.

“Me datë 12.11.2022 rreth orës 14:30 në rrugën Demir Kapi – Negotinë, në vendin e quajtur “Jella”, zyrtarë policor të stacionit policor Negotinë kanë ndaluar S.F.(26) nga Shkupi, i cili drejtonte veturën e pasagjerëve BMW me targa të Shkupit, dhe A.Q.(20) nga Gjevgjelia, i cili drejtonte mjetin motorik të pasagjerëve “Seat” me targa të Gjevgjelisë, pasi në vetura janë gjetur gjashtë emigrantë (pesë nga Siria dhe një nga Pakistani)”, thonë nga MPB.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.