Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Arrestohen dy kumanovarë, u kapën në vendngjarje duke kryer grabitje në një shtëpi

Kumanovë, 22 shtator – Mbrëmë rreth orës 23:10 zyrtarët policorë kanë arrestuar 41 vjeçarin I.V dhe 34 vjeçarin M.D të dy nga Kumanova, informon Zhurnal.

Ata janë kapur në vendngjarje duke kryer grabitje në shtëpinë e I.P (62) në Konjare të Poshtme të Kumanovës. Gjësendet e vjedhura i janë kthyer pronarit ndërsa dy hajdutët janë dërguar në stacion policor.

Kundër tyre do të ngritet kallëzim adekuat penal./Zhurnal.mk

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.