Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Arrestohen dy persona nga Stajkovci, është gjetur municion

Policia i privoi nga liria K.G. (26) dhe F.M. (21) të dy nga fshati Stajkovci, tek të cilët pas bastisjes së kryer është gjetur municion. “Gjatë kontrollit në automjetin motorik ‘Mercedes’ me targa të Shkupit, të kryer në hapësirën për parkim në rajonin e komunës së Gazi Babës në të cilën janë kapur dy persona, janë gjetur edhe dy kuti me plumba 7.62 mm”, informon Ministria e Punëve të Brendshme. Dy personat janë arrestuar, ndërsa pas dokumentimit të rastit do të parashtrohen kallëzime penale

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.