Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Arrestohet 46 vjeçari nga Kumanova, në banesën e tij u gjet drogë

Kumanovë, 13 shtator – Policia arrestoi një person nga Kumanova në shtëpinë e të cilit është gjetur heroinë, marijuanë dhe dy peshore dixhitale, njoftoi sot MPB.

“Dje në ora 14:00, zyrtarë policorë nga SPB Kumanovë – Seksioni për trafikim të paligjshëm të narkotikëve dhe armëve e kanë privuar nga liria I.M. (46) nga Kumanova. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij në Kumanovë, të kryer me urdhër të gjykatës, janë gjetur heroinë, marijuanë dhe dy peshore dixhitale”, njofton policia.

Ai është dërguar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.