Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Arrestohet një burrë dhe një grua nga Maqedonia e Veriut, shantazhuan një kosovar

Mbrëmë policia ka arrestuar një burrë dhe një grua, shtetas të Maqedonisë së Veriut, në Kaçanik.

Ata kishin shantazhuar një kosovar dhe me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, njofton Klankosova.tv.

“Kaçanik 22.07.2022-20:00. Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër shtetas të Maqedonisë së Veriut, pasi të njëjtit kishin shantazhuar viktimën mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.