Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Arrestohet një person në Shkup për vjedhje në autobusin e NQP

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se sot (13.09.2022) në ora 07:00 në fshatin Vollkovo-Shkup, nëpunës policorë të Njësitit për Punë të Brendshme-Njësia për Çështje Kriminale Gjorçe Petrov kanë privuar një të mitur nga fshati Vollkovë. Ai dyshohet se me datën 10.09.2022 në ora 23:15 në lagjen Dame Gruev në Shkup, me autobus të NQP-ë, së bashku me dy persona të tjerë, ka marrë një çantë shpine me sende nga V.N.(19) nga fshati Orman duke e kërcënuar me një send të mprehtë. Është njoftuar Prokurori Publik dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë parashtresa përkatëse.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.