Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Arrestohet një person nga Jellovjani

Punonjësit policorë të SPB Tetovë mbrëmjen e djeshme (07-nëntor) rreth orës 23:30, në rrugën “Savo Tasevski” në Tetovë, kanë privuar 25-vjeçarin A.A. nga Jellovjani i Tetovës, pasi që gjatë kontrollit të kryer është gjetë lëndë pluhuri e bardhë. Ai është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, pas së cilës do të përpilohet parashtresë përkatëse.TS

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.