Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Arrestohet një shtetase e Shqipërisë në Istog, policia i gjeti drogë

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetase të Shqipërisë në Banjë të Istogut.

E dyshuara është arrestuar pasi që gjatë kontrollit tek e njëjta është gjetur dhe konfiskuar një sasi e vogël me substancë të dyshuar narkotike.https://ceb8e0799e813405da819a08084de415.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-38/html/container.html

Me vendim të prokurorit e dyshuara lirohet në procedurë të rregullt.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.