Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Arrestohet për sulm fizik një person nga Tetova

Më 04.08.2022, në ora 13:30 në rrugën “Shtipska” në Tetovë, zyrtarë policorë nga SPB-Tetovë kanë privuar nga liria personin A.Z.(35) nga Tetova.

Ai dyshohet se më 1 gusht 2022 ka sulmuar fizikisht personin B.O. nga Treboshi i Tetovës. Pas zbardhjes dhe dokumentimit të rastit do të vijojë një parashtresë përkatëse.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.