Wednesday, September 27, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Arrestohet tetovari, sulmoi fizikisht gruan e tij

Mbrëmë (12-shtator) gjysmë ore pas mesnatës, efektivët e policisë të SPB-Tetovë kanë privuar 35-vjeçarin L.Z. nga një fshat i Tetovës, i cili më parë ishte raportuar se rreth orës 23.00 kishte sulmuar fizikisht gruan e tij 28-vjeçare.

Ai është mbajtë në Stacionin Policor të Tetovës për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes dhe kundër tij do të përgaditet parashtresë
përkatëse.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss