Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Arta Nitaj shfaq format trupore pas ushtrimeve në palestër

Arta Nitaj është njëra ndër modelet shqiptare më seksi.

Postimet e saj marrin vëmendje të madhe dhe komentohen shumë.

Përtej bukurisë dhe famës, Arta komentohet shumë për pushimet e saj të shumta në vende tejet luksoze.

Modelja gjithashtu ndanë me ndjekësit shumë shpesh imazhe të formave të saj trupore pas ushtrimeve në palestër.

Edhe së fundi ajo ka bërë një gjë të tillë, ku ka shfaqur barkun e saj të formësuar.

Arta u bë e njohur për publikun me rolin e saj në serialin humoristik “O sa mirë”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.