Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

ASH ishte vendimtare në zgjedhjen e Talatit, por ne s’jemi për spektakël

Shkup, 31 janar – Deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Halil Snopçe ka thënë se parti të cilës i takon ishte vendimtare në zgjedhjen e kryeministrit Talat Xhaferi.

“Aleanca për Shqiptarët ishte vendimtare për zgjedhjen e kryeministrit të parë shqiptar.
Në vend të spektaklit, preferojmë rezultate konkrete.

Udhërrëfyes i politikës së Aleancës, ka qenë dhe vazhdon të jetë Arbën Xhaferi”, është shprehur ai.

https://www.facebook.com/halilsnopce.mk/posts/1136453504419189?ref=embed_post

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss