Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

ASH mbajti kuvendin e II në Strugë, prezent Taravari dhe Sela

Strugë, 30 Tetor – Siç bëhet e ditur në një njoftim, Aleanca për Shqiptarët-dega Strugê, sot ka mbajtur kuvendin e saj ku me unanimitet ka zgjedhur anëtarët e kryesisë së re si dhe sekretaren e degës.

“Sot Aleanca për Shqiptarët – Dega Strugë, mbajti Kuvendin e Dytë të Degës, ku në atmosferë demokratike dhe frymë pozitive, me vote unanime u zgjodhën anëtarët e kryesis dhe sekretaren e degës .

Kuvendin e nderoj me prezencën edhe u.d Kryetari i Ash z.Arben Taravari si dhe ish kryetari i Ash z.Ziadin Sela” thuhet në njoftimin e Aleancës për Shqiptarët-Strugë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.