Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

ASh pa përgjigje për Selën, Zendeli tregon pse nuk ishte i pranishëm në votimin e propozimit francez

Shkup, 17 korrik – Opozita shqiptare i ka mbështetur me votë konkluzionet e Kuvendit për propozimin francez, por jo të gjithë deputetët shqiptarë opozitarë ishin të pranishëm në votim. Nga lista e votimit duket se mes deputetëve shqiptarë që nuk ishin të pranishëm, janë kreu i ASh-së Ziadin Sela dhe deputeti i Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli.

Nga Aleanca për Shqiptarët ende nuk kemi marrë përgjigje për mosprezencën e Selës, ndërsa deputeti Zendeli i tha TV21 se nuk gjendet në vend.

“Jam jashtë Maqedonisë që nga dita e martë. Jam në një projekt në Maroko”, tha Zendeli për TV21

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.