Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Audi, BMW apo Mercedes, cila është më e mira?

Kush është më i mirë? Një artikull shumë i rëndësishëm në këtë krahasim është çmimi, dhe besoni apo jo, BMW është më e lira këtu, ndërsa Mercedes S-Class është më e shtrenjta.

Sa i përket dizajnit të jashtëm, Mercedes mori vlerësimet më të mira, ndërsa gjërat ndërlikohen me pjesën e brendshme, dhe pastaj kemi anën teknologjike dhe dinamikën e vozitjes.

Në videon e mëposhtme mund të shihni dallimet mes tre veturave, dhe mund të shihni se cila konsiderohet si më e mira.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.