Thursday, February 9, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Autobusi merr flakë, shpëtojnë mrekullisht udhëtarët

Kumanovë, 21 dhjetor – Bëhet fjalë për autobusin i cili sapo ishte nisur nga stacioni i autobusëve në Kumanovë në drejtim të Shkupit. Zjarri kaploi pjesën e sipërme të autobusit, ndërsa falë intervenimit të shpejtë të zjarrfikësve dhe drejtuesit të autobusit, zjarri u fik shpejtë, ndërsa udhëtarët lëshuan me kohë autobusin./Alsat.mk

VIDEO

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss