Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Azir Aliu në mbështetje të Taravarit: Ne mbështesim plotësisht liderin tonë

Shkup, 3 shkurt – Pas publikimit e qëndrimit të kreut të partisë, Arben Taravari, i cili njoftoi se personalisht është “pro” koalicionit me opozitën shqiptare, ka reaguar edhe ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administrates, që vjen nga radhët e ASH-së, Azir Aliu

Ai ka shkruar në rrjetin social facebook se mbështet liderin e partisë.

“def support_leader:
print(“Ne mbështesim plotësisht liderin tonë!”)
support_leader ()
def upgrade_system():
print (“Upgrading system…”)

Politika është art i navigacionit të ndryshimeve!

print(“System upgrade complete.”)”, ka shkruar Aliu.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss