Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Barca interesohet për Moreno, e sheh si alternativë për Lewandowskin

Robert Lewandowski vazhdon të jetë çështje e pazgjidhur për Barcelonën.

Ylli polak është figura më e përfolur javëve të fundit. Ai ka bërë publik qëndrimin e tij. Lojtari dëshiron largimin nga Bayern Munich.

Megjithatë, derisa negociatat mes tij dhe Bayern vazhdojnë, Barcelona po shikon për alternativa në rast se nuk arrin të kompletojë lëvizjen për Lewandowski.

Sipas raportime të ‘AS’, Barca po monitoron situatën e sulmuesit të Villarreal, Gerard Moreno.

30 vjeçari ka një klauzolë prej 100 milionë eurove, por thuhet se Villarreal do ta lëshojnë për 40 milionë euro.

Barcelona nuk ka bërë akoma asnjë lëvizje në drejtim të spanjollit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.