Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bastisje mbrëmë në Ohër, arrestohet dileri 51 vjeçar

Ohër, 10 qershor – Bastisje në Ohër, gjendet drogë, arrestohet 51 vjeçari

Më datën 9 qershor, në ora 21:40 në rrugën “Car Samoil” në Ohër, zyrtarë policorë e kanë arrestuar 51 vjeçarin Z.R nga Ohri, informon Zhurnal.

Gjatë bastisjes në një objekt hotelierik që ai e përdorë, është gjetur materie pluhuri, matës digjital, shtypës dhe mjete tjera për të cilat dyshohet se janë përdorur për vepër penale.

Ai është dërguar në stacion policor dhe pas dokumentimit të rastit, kundër tij do të ngritet padi adekuate penale./Zhurnal.mk

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.