Wednesday, October 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bastisje në Kërçovë, gjendet drogë, arrestohen dy persona

Policët mbrëmë kanë arrestuar F.M.(28) dhe A.I.(34), të dy nga Kërçova. Gjatë bastisjes në shtëpinë e F.M., janë gjetur dhe marrë marijuanë dhe një tabletë.

Gjatë bastisjes në shtëpi është zënë A.I. Atij i është gjetur dhe konfiskuar marijuanë dhe një lëndë pluhuri e bardhë.

Për ngjarjen është njoftuar Prokurori Publik, ndërsa personat janë ndaluar në stacionin policor. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të ngritet kallëzim përkatës, njofton MPB.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.