Thursday, February 9, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bastisje në Strumicë, gjendet drogë

Strumicë, 21 dhjetor – Nëpunësit e policisë të Sektorit për Punë të Brendshme të Strumicës, dje në orën 16, e kanë privuar nga liria D.I. (29) nga Strumica.

Gjatë bastisjes në banesën e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, informuan sot nga MPB-ja, është gjetur dhe sekuestruar marihuanë dhe vaj nga kanabisi. Personi është ndaluar në Stacionin Policor të Strumicës, për ngjarjen është njoftuar prokurori publik nga Prokuroria Themelore Publike Strumicë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss