Wednesday, September 27, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bastisje në Tetovë, është gjetur drogë dhe arrestuar një diler

Shkup, 10 gusht  – Nëpunës të policisë nga SPB Tetovë dje në orën 19:20 në rrugën “114” në Tetovë e kanë privuar nga liria tetovarin B.J.(34).

Siç informojnë sot nga MPB, gjatë bastisjes në hapësirat të cilat i shfrytëzon, të bërë me urdhër të gjykatës, ishin gjetur dhe marrë 30 paketime me mariuhanë. Personi ishte mbajtur në stacionin e policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të ngritet padi adekuate. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss