Wednesday, June 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Bëhet viral reagimi i Yllit në momentin kur Elvana bën lëvizje provokuese në koncert

Yll Limani është njëri ndër këngëtarët që gëzon raporte tejet të mira pothuajse me të gjithë estradën shqiptare.

Raport të jashtëzakonshëm ai gëzon edhe me Elvana Gjatën.

Ata marrin pjesë në shumë koncerte së bashku, pasi edhe kanë bashkëpunim projekte muzikore.

Së fundi dyshja ishin të pranishëm në një koncert të përbashkët, ku edhe performuan këngët e tyre.

Elvana ishte veshur me shumë stil por edhe shumë provokuese.

Këngëtarja kishte zgjedhur një body me figura të ndryshme dhe totalisht të tejdukshëm që ekspozonte format e saj për tu patur zili.

Teksa po performonte me Yllin, Elvana ka provokuar me disa lëvizje duke kthyer shpinën nga ai dhe turma.

Në këtë moment, Ylli nuk ka duruar dot dhe ka bërë disa shprehi në fytyrë që u shoqëruan me brohoritje teksa janë bërë virale në rrjetet sociale.

https://www.instagram.com/p/CeqPivYDM3R/

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.